Whatsapp Hattımız

Avşa Adası Gece Kulüpleri

Avşa Adası Gece Kulüpleri

Avşa Adası Gece Kulüpleri

Avşa adamızda 3 tane büyük üstü açık 5 bin kişi kapasiteli Türkiye'nin En Büyük kulüpleri arasında olan kulüpler bulunmaktadır.Merkezden Biraz uzak clupler mevki inde bulunan kulüplerimizde  Türkiye nin meşhur sanatçıların konserleri ünlü dj lerin performansları ve Profesyonel dansçıların sahnesiyle karşılaşabilirsiniz.

Avsa adamız gece hayatı ile meşhurdur.Bunuda en çok avsa adası adamızda bulunan 3 büyük kulübe borçludur.Konserlerin dışında genellikle merkezdeki  eğlence merkezlerinin kapanmasından sonra eğlencesi yarın kalan tatilcilerimiz kulupler Mevkii’ne gidip after partilerle sabahı yapıyor.Sabaha karşıda Adamızda bulunan biri birinden lezzetli çorbacılarımızla gün sonlanıyor.Arkadaşlarınızla unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız .sizi Avsa Adamıza davet ediyoruz. Çılgınlar gibi eğlenip içkinizi yudumlayıp kendinizi müziğin ritmine bırakabilirsiniz.adamızda bulunan kulüplerimiz aşağıdaki gibidir.

KULÜPLER

TANZ DİSKO

Tanz disko avşa adamızın en eski kulüplerindendir.Tanz turizm işletmeleri Adamızda beac otel ve restoran hizmetide sunmaktadırlar.birbirinden ünlü dj ve dansçıların sahne aldığı Tanz disko Avşa'da çılgınlar gibi eğlenip arkadaşlarınızla unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz.(Damsız Almıyorlar) Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

ARENA CLUP AVŞA

Arena Clup avşa avsa adamızda En Çok konser veren kulübümüzür Birbirinden meşhur sanatcı yazın Clup avşa arena sahnesinde performans sergilemektedir.Ayrica Diğer günlerde dj performansları ile partiler düzenlenen arena kulüp avşa'yı  rap müzik sevenlere önemle tavsiye ediyoruz.

LİATRİS CLUP AVŞA

Liatris Clup avşa avsa adamızın 3 büyük kulübünden biridir.kulübümüzde tanınmış sanatçılar ve dj ler eşliğinde dans edip gecenizi taçlandırabilirsiniz.liatris Clup avşa da dans şovlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.Şimdiden iyi eğlenceler.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.