from 0 ₺
Müsaitlik Sorgula

Mari Pembe Otel

Değerlendirin 0 Yorum
0/5
Misafirlerin %100'ü tavsiye ediyor.

Mari Pembe Otel Hakkında
Mari Pembe Otel, olarak hizmet veren bir tesistir. Mari Pembe Otel giriş ve çıkış saatleri 14:00 – 10:30 olarak belirtilmiştir. havuz konseptine sahip olan Mari Pembe Otel, tesise evcil hayvan kabul etmektedir.

Mari Pembe Otel, yaz dönemlerinde aktif olarak hizmet veren bir otel tesistir. Aynı zamanda Mari Pembe Otel ücretsiz otopark ve ücretsiz internet hizmetine de sahiptir.

Mari Pembe Otel, plaj özellikleri bakımından incelendiğinde; denize sıfır, plaja yürüme mesafesi, gibi özelliklere sahip olduğu görülmektedir. Sizler de Mari Pembe Otel tesisinden yaz dönemlerinde bu sayfamızda yer alan telefondan rezervasyon yaptırarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Mari Pembe Otel tesisi gibi Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli ve uygun fiyatlı otelleri görüntülemek istiyorsanız, Avşa Adası otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mari Pembe Otel, otel özelliğinde hizmet veren bir tesis olarak ulaşım olarak aşağıdaki seçeneklere sahiptir;

İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
bu seçenekleri kullanarak yaz dönemlerinde Mari Pembe Otel hizmetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Temizlik konusunda da çeşitli hizmetleri bulunan Mari Pembe Otel, ziyaretçilerine aşağıdaki temizlik hizmetini sunmaktadır;

İsteğe Bağlı Yıkama
Ütü (İsteğe Bağlı)
bu hizmetlerde yararlanmak oldukça kolaydır. Havuz konseptli Mari Pembe Otel ile dilediğiniz hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için yaz dönemlerinde tesisi arayarak ücretsiz rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Havuz
Internet – Wifi
Klima
Otopark

Giriş 12:00 pm
Çıkış 12:00 pm

avg 0 ₺ /gece

Hesap Sahibi

Yönetim

2022 den beri üye

İletişim Bilgileri

Telefon

05330453111

Whatsapp

05330453111