from 0 ₺
Müsaitlik Sorgula

Avşa Beyaz Saray Otel

Mükemmel 1 Yoruma Göre
5/5
Misafirlerin %100'ü tavsiye ediyor.

Avşa Beyaz Saray Otel

 

Sabahın ilk ışıklarıyla uyanacak kadar enerjiksiniz çünkü katışıksız bol oksijenli bir hava soluyorsunuz. Yataktan kalkıp kendini denizin serin sularına bırakma zevkini hangimiz hayatımızda kaç kere yaşayabiliyoruz ki, biraz yüzüp acıktıktan sonra kahvaltı masası sizi bekliyor.

Öğle güneşi bastırmadan haydi tekrar denize! Güneşlenin, yüzün gönlünüzce, hemen hemen her gün koyun içlerine kadar gelen sevimli yunuslara daha da yaklaşın. Bu kadar enerji sarf ettikten sonra bir şeyler atıştırıp ağaçların gölgesi altında hamaklarda şekerleme yapmak çok keyifli olur değil mi?

Akşam üzeri masa tenisi, langırt, tavla oynayın. Daha çok hareket diyenlerdenseniz Avşa Adasının zengin doğasıyla kucaklaşabilir trekking yapabilirsiniz…

Odanıza çekilmeden önce otantikte içeceğinizi yudumlarken güneşin kumsaldan çekilişini izleyebilirsiniz. Tabi onları kovalayacak haliniz kaldıysa ve yakalayabilecek kadar hızlıysanız…

Avşa Beayaz Saray Otel’de, günbatımının tüm muhteşemliği, koya sık sık uğrayan yunusların oyunlarını rahatlıkla görebileceğiniz restaurantta arzu ederseniz tabildot, arzu ederseniz alakart yiyecek ve içeceklerin tadını hafif fakat içinize işleyen bir müzik eşliğinde çıkarın.

Dolu dolu yaşanmış bir günün ve gecenin ardından, tatlı bir uykuya dalacaksınız.

Banyo
Internet – Wifi
Kahvaltı
Klima
Otopark
Restoran

Giriş 14:00 pm
Çıkış 11:00 pm
Otel Kuralları

Otel Kuralları

•Otele kesinlikle dışarıdan yiyecek ve içecek getirilemez. •Çimler üzerinde ayakkabı ile gezmek kesinlikle yasaktır. •Çimler üzerine masa sandalye veya çimlere zarar verecek sert oturma grupları konamaz. •Localarda bulunan masa sandalye ve armutlar kumsala veya çime çıkartılamaz. •Odada yüksek sesle konuşmak tv izlemek müzik dinlemek kesinlikle yasaktır. •Konuklar otel eşyalarına zarar vermesi halinde bedelini ödemeyi beyan ve taahhüt eder. •Kahvaltı sabah saat 8.00 ile saat 10.00 arasındadır.Bu saatler dışında kahvaltı istenmesi halinde kahvaltı ekstra ücrete tabidir. •Akşam yemekleri akşam saat 20.00 ile 21.30 arasındadır. Bu saatler dışında yemek istenmesi halinde yemek ekstra ücrete tabidir. •Odaya yapılan yiyecek içecek servisine %25 ilave ücret uygulanır. •Otele giriş hangi saatte olursa olsun konuklar odayı saat 11:00 da boşaltmak zorundadır.

Hepsini Göster

Yorum Puanı

5/5
Mükemmel
Toplam 1 yorum

Gezgin Puanı

Mükemmel
1
Çok İyi
0
İyi
0
Zayıf
0
Çok Kötü
0

Özet

Temizlik
5 /5
Doğruluk
5 /5
İletişim
5 /5
Konum
5 /5
Karşılama
5 /5
Değer
5 /5
Bu otel hakkında 1 yorum - 1 - 1 gösteriliyor
Husmen Çavdar
04/05/2023

5.0 "Tam bir ada tatili"

Kendinizi tropikal bir adada tatil yapıyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz.

Yorum Yapın

avg 0 ₺ /gece

Hesap Sahibi

Heybet Çetinkaya

2023 den beri üye

Yakındaki Oteller

Ciner Otel Avşa

Özkaptan Aqua Otel

Ceyf Motel Avşa

Mavikoy Beach Resort Hotel